Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Ogłoszenie:

Leczenie uzależnień - czego potrzebujesz, by wyjść z nałogu ?

dodano: 2024.02.21 ważne do: 2024.04.21 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz ośrodek leczenia uzależnień proponuje swoim pacjentom kompleksowe leczenie alkoholizmu. Dla osób uzależnionych od alkoholu proponujemy wszywkę alkoholową, która jest rodzajem implantacji esperalu, czyli disulfiramu. Disulfiram jest lekiem farmakologicznym, który blokuje działanie dehydrogenazy aldehydowej, co powoduje nieprzyjemne dolegliwości po spożyciu alkoholu, takie jak kac czy zatrucie alkoholem. Dzięki temu pacjent czuje silny głód alkoholowy, co skutecznie pomaga w walce z nałogiem alkoholowym. Wszywka z disulfiramem umieszczana jest chirurgicznie pod skórą, co zapewnia długotrwałą terapię, która trwa nawet do 12 miesięcy.
Działanie esperalu polega na blokowaniu metabolizmu alkoholu w organizmie, co skutecznie pomaga osobie uzależnionej utrzymać trzeźwość. Jednak zabieg wszczycia esperalu nie jest pozbawiony skutków ubocznych, dlatego istnieją przeciwwskazania do wszywki alkoholowej. W przypadku nadużywania alkoholu, może dojść do zatrucia alkoholem, dlatego ważne jest ścisłe monitorowanie ilości alkoholu spożywanej przez pacjenta. W przypadku konieczności usunięcia wszywki, należy skonsultować się z chirurgiem, aby uniknąć ewentualnych powikłań.
Kontakt
Leczenie uzależnień Bydgoszcz
ul. Ul. Podgórna 8, 85-159 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.