Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Regulamin

Regulamin Serwisu Forum-Rolnika.pl

Korzystanie z Serwisu.
Każdy Użytkownik Serwisu, który nie dokonał rejestracji może przeglądać informacje zamieszczone w Serwisie.
Użytkownik, który dokonał rejestracji nabywa uprawnienia przydzielone mu przez Administratora (między innymi dodwania darmowych ogłoszeń).
Użytkownik, który dokonuje rejestracji w Serwisie musi zapoznać się z Polityką Prywatności.
Zabrionione jest kopiowanie informacji, cytowanie we fragmentach lub w całości w innych mediach, na innych stronach www, bez zgody Administratora, a jeżeli treści stanowią własność innych osób - również należy uzyskać od nich zgodę.

Użytkownik, o ile jest osobą prowadzącą działalność gospodarczą może posiadać dwa konta w Serwisie: jedno konto prywatne, drugie konto firmowe. Konto firmowe może wówczas służyć do dodawania ogłoszeń, zamieszczania ofert oraz do uczestniczenia w dyskusjach na forum. Konto firmowe, jego nazwa powinna jednoznacznie wskazywać na to, iż jego właścicielem jest firma (nickiem może być nazwa firmy).
W celu utworzenia konta firmowego należy skontaktować się z Administratorem Serwisu.
Zabronione jest tworzenie wielu kont przez jednego Użytkownika poza wyżej opisanym. Ujawnione w tym zakresie nieprawidłowości będą skutkowały usunięciem danych z Serwisu.

Dodawanie ogłoszeń.

W Serwisie mogą być zamieszczane tylko ogłoszenia dopasowane do danej kategorii. Ogłoszenia, które nie będą dopasowane do wyznaczonych kategorii będą usuwane. Jeżeli usunięte ogłoszenie było promowane w opcjach płatnych Użytkownikowi nie przysługuje prawo do zwrotu opłaty. Jeżeli Użytkownik nie jest pewny, czy dane ogłoszenie spełnia wymagania może każdorazowo uzyskać informacje i akceptację treści i wyboru kategorii pisząc do Administratora Serwisu (formularz kontaktowy).

Zabrania się dodawanie ogłoszeń, które naruszają prawo, ogłoszeń o treści erotycznej, nawołującej do nienawiści, przemocy. Każdy Użytkownik, który jest świadkiem dodania takiego ogłoszenia jest zobowiązany zgłosić ten fakt Administratorowi Serwisu.

Cena usług dodatkowych przy zamieszczeniu ogłoszenia jest każdorazowo podawana przy dokonywaniu wyboru.
Zarejestrowany Użytkownik może na życzenie otrzymać Fakturę VAT. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem Serwisu a podczas rejestracji podać wszystkie niezbędne dane.

Korzystanie z forum dyskusyjnego.

Zarejestrowany Użytkownik Serwisu może brać udział w dyskusji na / w dziale forum. Każdy Użytkownik zobowiązany jest przestrzegać zasad dobrego wychowania, nie używać wulgaryzmów, szanować opinię innych. Zabrania się nadmiernego zamieszczania linków do innych stron, chyba, że wnosi on (link) coś istotnego do dyskusji. Niedopuszczalne jest zamieszczania linków do stron firmowych, gdy takie działanie jednoznacznie można odczytać jako forma reklamy. Administrator Serwisu może w takim przypadku usunąć wpis lub usunąć jego część, a w przypadku notorycznego łamania zasad przez tego samego Użytkownika usunąć jego konto z Serwisu.

Korzystanie z działu Produkty i Usługi.

Firmy mogą zamieszczać swoje oferty w dziale Produkty i Usługi pod warunkiem, że są one dopasowane do wybranego działu. Dodawanie ofert, które nie mogą być dopasowane do wyznaczonych kategorii mogą być zamieszczone tylko za zgodą Administratora Serwisu. W przypadku zamieszczenia Oferty, która nie jest dopasowana do kategorii Administrator może usunąć wpis bez zwrotu opłaty za zamieszczenie i dodatkowe promowanie. Jeżeli Użytkownik nie jest pewny czy dany wpis, dane treść jest zgodnia z polityką Serwisu zobowiązany jest przed dodaniem skontaktować się z Administratorem w celu potwierdzenia takiej zgodności.

Wpis do Katalogu Firm.

Zarejestrowany Użytkownik może dokonać wpisu do Katalogu Firm. Do Katalogu mogą zostać dodane tylko firmy świadczące usługi związane z branżą rolniczą. W Serwisie dbamy o to, aby Katalog Firm był tematyczny, umożliwiał znalezienie wykonawcy w konkretnym regionie kraju. Wpisy inne niż te, które spełniają określone założenia mogą zostać usunięte. W przypadku usunięcia danych firmy z Katalogu przez Administratora, zostanie wystawiona korekta faktury VAT i płatność za zamieszczenie wpisu zostanie pomniejszona o 50%.

Dokonywanie płatności.

Płatności w Serwisie Forum-Rolnika.pl można dokonywać za pośrednictwem Serwisu Dotpay (zobacz Regulamin dokonywania wpłat w Serwisie Dotpay), a także przelewem tradycyjnym.
 

Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.