Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Ogłoszenie:

Artykuły biurowe w Krakowie

dodano: 2024.03.01 ważne do: 2024.04.30 wyświetleń: 203
Szczegóły ogłoszenia:
Krakowski sklep internetowy nebiuro.pl zajmuje się zaopatrzeniem firm w materiały biurowe niezbędne do prowadzenia przedsiębiorstwa począwszy od zwykłego zszywacza czy też spinacza biurowego po urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych i papier do wszelkich wydruków biurowych i firmowych. Oferujemy też przybory do pisania oraz druki akcydensowe. Funkcjonując też jako sklep papierniczy zaopatrujemy także osoby prywatne w artykuły papiernicze i szkolne. Do biur proponujemy również artykuły spożywcze takie jak kawa, herbata, mleko, woda mineralna bez których nie może się obyć większość pracowników w biurach. Należy także zwrócić uwagę na proponowane w bogatym wyborze środki utrzymania czystości i higieny w miejscu pracy z papierem toaletowym i ręcznikami papierowymi na czele.
Szczegóły naszej oferty na materiały biurowe znajdziesz na stronie https://netbiuro.pl/artykuly-biurowe-krakow
Państwa zamówienia można składać poprzez stronę internetową lub telefonicznie 695 840 695. Kraków - materiały biurowe i papiernicze dowozimy gratis naszym transportem przy zamówieniu za min. 150 zł. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionych produktów w Krakowie, ul. Krowoderska 22. Zapraszamy na zakupy przedsiębiorców, osoby prywatne, instytucje i urzędy. Zobacz także nasze promocje.
Kontakt
netbiuro.pl
ul. Krowoderska 22, 31-142 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.