Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Ogłoszenie:

Wszywka alkoholowa Esperal Wrocław - zaszycie alkoholowe

dodano: 2024.03.07 ważne do: 2024.05.06 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:
Według badań, pacjenci stosujący Esperal jako metodę leczenia uzależnienia od alkoholu wykazują większą skuteczność w powstrzymywaniu się od picia, w porównaniu z pacjentami leczonymi innymi metodami. Esperal, zawierający substancję disulfiram, działa jako lek na alkoholizm poprzez hamowanie enzymu dehydrogenazy aldehydowej, co powoduje gromadzenie się szkodliwego aldehydu octowegoimplantacją wszywki alkoholowej Esperal, chirurg umieszcza implant z lekami Esperal pod skórą, co powoduje utrzymanie abstynencji i skuteczną walkę z nałogiem alkoholowym przez okres około 12 miesięcy.
Metoda leczenia choroby alkoholowej za pomocą wszywki alkoholowej Esperal ma przeciwwskazania i skutki ubocznezatrutych alkoholem może być stosowana. Działanie esperalu polega na spowodowaniu nieprzyjemnych objawów w przypadku spożycia alkoholu, co odstrasza alkoholików od sięgania po trunki. 
Kontakt
Wszywka Wrocław
ul. Aleksandra Orłowskiego 2, 51-637 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.