Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Ogłoszenie:

Esperal Gdańsk - Wszywka alkoholowa

dodano: 2024.03.08 ważne do: 2024.05.07 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
By leczenie alkoholizmu odwykowe przebiegało sprawniej i było skuteczniejsze, pacjenci często decydują się na tak zwaną wszywkę alkoholową. Wszyć esperal to jedna z metod leczenia alkoholizmu, która polega na implantacji tabletki disulfiramu pod skórę. Gdy osoba uzależniona próbuje spożywać alkohol, dochodzi do reakcji chemicznej, która wywołuje przykre skutki uboczne, takie jak zawroty głowy czy nudności. Dzięki działaniu wszywki alkoholowej esperal, abstynencja jest łatwiejsza do utrzymania, co pomaga w walce z nałogiem.
Implantacja wszywki alkoholowej esperal ma wiele przeciwwskazań, a najważniejszym z nich jest znieczulenie miejscowe, które może wywołać reakcję alergiczną. W przypadku uzależnienia od alkoholu, terapia awersyjna za pomocą esperalu może przynieść pozytywne efekty w leczeniu choroby alkoholowej. Jednak ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o wszyciu esperalu skonsultować się z lekarzem i przeprowadzić dokładną analizę sytuacji zdrowotnej. Działanie esperalu opiera się na blokowaniu enzymu dehydrogenazy aldehydowej, co powoduje, że metabolizm alkoholu jest zaburzony, co prowadzi do działań wszywki.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Gdańsk
ul. Beniowskiego 74, 80-360 Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.