Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Ogłoszenie:

Wszywka alkoholowa Warszawa-Stopalkohol

dodano: 2024.03.10 ważne do: 2024.05.09 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Decydując się na wszywkę alkoholową w naszym gabinecie masz pewność, że do zabiegu zostanie wykorzystany oryginalny lek: Disulfiram WZF. Wszywka alkoholowa Esperal jest metodą leczenia alkoholizmu, polegającą na implantacji esperalu - substancji, która powoduje silne objawy zatrucia w przypadku spożycia alkoholu. Działanie esperalu opiera się na blokowaniu enzymu - dehydrogenazy aldehydowej, co powoduje nagromadzenie szkodliwego aldehydu octowego w organizmie alkoholika. Efektem jest utrzymywanie abstynencji i walce z nałogiem przez okres około 12 miesięcy.
Implantacja wszywki alkoholowej jest skuteczną metodą leczenia alkoholizmu, która wspomagana jest psychoterapią. Po zszyciu esperalu pacjent musi unikać spożywania alkoholuwszywki alkoholowej Esperal polega na utrudnieniu metabolizmu alkoholu w organizmie, co sprawia, że osoba uzależniona odczuwa głód alkoholowy. Dzięki wszywce alkoholowej pacjent ma szansę na utrzymanie trzeźwości i pokonanie uzależnienia od alkoholu.
Kontakt
Stopalkohol
ul. Górnośląska 12, 00-452 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.