Dzisiaj jest: 21.4.2024, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Ogłoszenie:

Skup mieszkań

dodano: 2024.03.19 ważne do: 2024.05.18 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
Skupujemy nieruchomości - mieszkania, domy i grunty. Bez względu na rodzaj nieruchomości, podejmujemy działania nawet w przypadku, gdy są obciążone długami, niespłaconymi kredytami lub wymagają remontu. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez telefon, e-mail lub formularz dostępny na stronie internetowej.

Po zebraniu niezbędnych informacji przeprowadzamy dokładną analizę rynkową. Następnie w ciągu 24 godzin przesyłamy wstępną wycenę. Jeśli proponowana kwota jest akceptowalna przez klienta, przygotowujemy umowę rezerwacyjną. Po podpisaniu umowy następuje szybki przelew zaliczki na konto klienta.

Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów. Dlatego też finalizacja transakcji odbywa się zgodnie z umową, a nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantują spokój i pewność klientom na każdym etapie procesu. Właściciele nieruchomości mogą być pewni, że ich interesy są chronione, a cała procedura przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Snapium
ul. Jeleniogórska 7A
61-179 Poznań
tel. 606 475 278
kontakt@snapium.pl
Kontakt
Snapium
ul. Jeleniogórska 7A, 61-179 Poznań, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.