Dzisiaj jest: 18.10.2024, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Ocena została zapisana!

Tematy różne

Ogólne tematy, które nie znalazły miejsca w pozostałych kategoriach.
Dodaj odpowiedź

Kurs technik rolnik - wasze opinie, warto?

rozpoczęty 6 miesięcy temu przez LinaP24
2024-05-01 19:49 47%
Czy ktoś z was ma doświadczenie z kursem na technika rolnika w województwie łódzkim? Jakie są wasze opinie na temat tego kursu? Czy ukończenie tego szkolenia otworzyło przed wami nowe możliwości zawodowe? Będę wdzięczna za wszystkie opinie i porady. Chętnię przyjmę wszelkie propozycje, bo sama szukam i nie wiem na jaką szkołę się zdecydować. Pozdrawiam!
odpowiedziano 6 miesięcy temu przez Andrzej_Wini
2024-05-01 19:59 48%
Cześć! Jeśli zastanawiasz się nad kursem na technika rolnika w województwie łódzkim, polecam CK Edukat. To renomowana szkoła, która oferuje profesjonalne szkolenia w tej dziedzinie.

Miałem okazję uczestniczyć w kursie i muszę przyznać, że program jest bardzo wszechstronny. Obejmuje zarządzanie gospodarstwem, najnowsze techniki uprawy roślin i hodowli zwierząt, a także nowoczesne technologie rolnicze.

Ukończenie kursu otworzyło przede mną nowe możliwości zawodowe. Zdobyłem certyfikat potwierdzający moje kwalifikacje, co ułatwiło mi znalezienie lepszej pracy w branży.

Więcej informacji znajdziesz nna ich stronie - https://www.ck-edukat.pl/technik-rolnik/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.